Blog

Nowość w usługach dotyczących RaksSQL - przeniesienie deklaracji podatkowych, JPK, potwierdzenia UPO z jednego Raksa do drugiego

Zmiany w firmie to codzienność, jednak najważniejsze dane zawsze chcemy mieć pod ręką, zwłaszcza te dotyczące podatków, deklaracji itp. Na przykład przy zmianie biura rachunkowego bez problemu można przenieść dane z jednego programu RaksSQL do drugiego, jednak w przypadku deklaracji, plików JPK czy potwierdzeń UPO nie jest to już takie "automatyczne". Standardowe funkcje programu RaksSQL nie umożliwiają przeniesienia danych, które zapisane są w bazie globalnej.

Dlatego stworzyliśmy NOWĄ funkcjonalność, która umożliwia przeniesienie tych elementów.

Jeśli więc:

  • zmieniasz biuro rachunkowe

  • przenosisz księgowość ze swojej firmy do biura rachunkowego

  • chciałbyś mieć kopie swoich deklaracji, JPK i UPO

  • chcesz połączyć dane z kilku programów RaksSQL w jedną bazę?

Oferujemy USŁUGĘ przeniesienia wraz z innymi Twoimi danymi firmy również deklaracji, które przy zwykłym przenoszeniu bazy nie kopiują się, tylko zostają w bazie globalnej.

cena od 290 zł netto

Jesteś zainteresowany zadzwoń +48 502 51 85 84 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie TOMP

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, podejmujemy się wielu nietypowych projektów i przygotowania indywidualnych rozwiązań, naszym mottem działania jest "POMOŻEMY ZREALIZOWAĆ TWÓJ CEL"

Pomoc zdalna

Kontakt

TOMP Tomasz Jakubowski
Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

biuro@tomp.pl

tel.  +48 502 51 85 84

Wyszukiwarka