CMS WordPress

Polecamy

Strony internetowe na CMS WordPress

bloczek wordpress

WordPress to drugi najbardziej popularny system SMS w Polsce. Powstał jako system blogowy, ale w miarę rozwoju jego możliwości wciąż się zwiększały i teraz można wykonać na nim pełnowartościowe serwisy internetowe.

Na WordPress oferujemy:

  • strony wizytówki
  • niezbyt rozbudowane serwisy firmowe lub produktowe
  • rozbudowę stron o rozmaite funkcjonalności: newsletter, fotogaleria, integracja z Facebookiem i wiele innych
Łatwa obsługa przez panel administracyjny
Prostota obsługi

Użytkownik, potrafiący obsłużyć podstawowe aplikacje biurowe, poradzi sobie z edycją i dodawaniem nowych wpisów w WordPress

Ciągły rozwój systemu WordPress
Aktywna społeczność

WordPress jako system opensource rozwijana jest przez aktywną społeczność - publikowane są częste aktualizacje, zwiększajace bezpieczeństwo systemu.

Szybki dostęp do aktualizowanych treści
Worek z treścią

Wszystkie wpisy znajdują się w jednym miejscu, gdzie można łatwo je wyszukać wg kolejnosci dodawania lub korzystając z wyszukiwarki.

Dodatki rozszerzających system
polska baza dodatków

Word Press posiada dużą bazę dodatków, również polskich, za pomocą których można realizować bardziej funkcje na stronie - newslettery, fotogalerie a nawet sklepy.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my znajdziemy
rozwiązanie najlepsze dla Ciebie!

skontaktuj się z naszym doradcą biuro@tomp.pl lub tel. +48 502 51 85 84

Zobacz w jaki sposób pracujemy

Przedstawiamy w jaki sposób wygląda u nas proces wykonania strony internetowej

Krok 1
ROZMOWA WSTĘPNA
Podczas pierwszej rozmowy staramy się zapoznać z działalnością naszego klienta i wspólnie określić jaki cel chce On osiągnąć poprzez stronę internetową.
Krok 2
OFERTA

Przedstawiamy w postaci oferty proponowane rozwiązanie. Na tym etapie jeszcze raz upewniamy się, czy prawidłowo został określony cel projektu.

Krok 3
PROJEKTOWANIE

To jest etap, kiedy projektujemy stronę internetową zgodnie z wytycznymi klienta - nie tylko wygląd, ale przede wszystkim strukturę informacji.

Krok 4
REALIZACJA
Zaakceptowany projekt przechodzi w fazę realizacji, dbamy aby efekt końcowy nie odbiegał od projektu, choć zdarzają się czasami zmiany uzgadnianie z klientem.
Krok 5
TESTY, TESTY, TESTY

Gotowa strona jest przez nas sprawdzania na kilku płaszczyznach - poprawności kodu, poprawności wyświetlania w różnych przeglądarkach, podstawowej optymalizacji SEO, a na życzenie klienta również dostępności (WCAG 2.1).

Krok 6
ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Na koniec następuje uruchomienie strony, zwykle poprzedzone szkoleniem z obsługi systemu CMS dla pracowników, którzy w przyszłości będą obsługiwać stronę.

O firmie TOMP

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, podejmujemy się wielu nietypowych projektów i przygotowania indywidualnych rozwiązań, naszym mottem działania jest "POMOŻEMY ZREALIZOWAĆ TWÓJ CEL"

Pomoc zdalna

Kontakt

TOMP Tomasz Jakubowski
Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

biuro@tomp.pl

tel.  +48 502 51 85 84

Wyszukiwarka