Usługi internetowe

Co wybrać? Pomożemy!

STRONY INTERNETOWE, SKLEPY, a może coś jeszcze?

Poniżej znajdziecie pełną informację o naszych usługach związanych z szeroko pojętym internetem - wykonanie stron www, sklepy internetowe, ale również i bardziej indywidualne rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań

Joomla!

Joomla!

Joomla! to CMS do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Oferujemy naszym klientom wykonanie stron firmowych i nie tylko na tym systemie, gdyż oferuje on bardzo dużo dodatków, ma duże wsparcie społeczności międzynarodowej i polskiej, dzięki czemu dynamicznie się rozwija.

Czytaj więcej...

WordPress

WordPress

Word Press to prosty system CMS - wielu klientów lubi jego intuicyjną obsługę. Polecamy go do zwykłych stron firmoych i osobistych, choć realizowaliśmy też kilka bardziej rozbudowanych projektów na tym systemie.

Czytaj więcej...

PrestaShop

PrestaShop

PrestaShop to jeden z najbardziej popularnych systemów sklepowych, intuicyjny, polecany dla startujących biznesów, gdyż jego uruchomienie nie generuje na początku zbyt dużych kosztów. W swoim portfolio mamy zarówno pojedyncze sklepy jak i multistore.

Magento

Magento

Magento to duża platforma sprzedażowa, nie polecana dla początkujących sklepów lub takich o małym asortymencie. Jego wdrożenie nawet w podstawowej wersji wymaga dużego nakładu pracy, ale korzyści z jego zastosowania na pewno się opłacają.

eZ Publish/eZ Platform

eZ Publish/eZ Platform

eZ Publish i jego następca eZ Platform to rozbudowany system zarządzania treścią (CMS) typu open source. Jest to system ze względu na swoje cechy zaliczany do enterprise content management - bezpieczeństwo, solidność i elastyczność. To system dedykowany do dużych i wymagających projektów.

Projekty graficzne

Projekty graficzne

Gdy potrzebny jest indywidualny projekt całej strony lub jej części tj. slajdery, bannery to sięgamy po pomoc grafików, którzy zarojektują wg Państwa wytycznych to co będzie potrzebne.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Połową sukcesu pozycjonowania jest prawidłowo wykonana strona internetowa pod kątem SEO - wskażemy na co zwrócić uwagę przy pisaniu tekstów, a sami zadbamy o poprawność kodu, wersję mobilną i to co google lubi.

Copywriting

Copywriting

Nie masz czasu pisać tekstów na swoją stronę www? A może po prostu pisanie nie jest Twoją mocną stroną - możemy Ci pomóc oferując usługi copywritera, czyli kogoś kto zrobi to za Ciebie.

Nie rozumiesz niektórych pojęć - wyjaśniamy

FAQ czyli Najczęściej zadawane pytania

jeśli brakuje w naszym słowniczku jakiegoś pojęcia, to napisz do nas - dodamy

system CMS Wordpress

System CMS WordPress powstał głównie do prowadzenia blogów, ale w miarę rozwoju zaczęto go używać również do tworzenia pełnoprawnych stron internetowych.

Na polskiej stronie Wordpressa można przeczytać "WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.[...] Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć."

FAQ

O firmie TOMP

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, podejmujemy się wielu nietypowych projektów i przygotowania indywidualnych rozwiązań, naszym mottem działania jest "POMOŻEMY ZREALIZOWAĆ TWÓJ CEL"

Pomoc zdalna

Kontakt

TOMP Tomasz Jakubowski
Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

biuro@tomp.pl

tel.  +48 502 51 85 84

Wyszukiwarka