Blog

Aktualizacja Joomla wysoce zalecana

W ostatnim czasie zanotowaliśmy po raz kolejny falę ataków na Joomlę w wersji 1.5.x - dlatego zalecamy wszystkim swoim klientom, którzy jeszcze się na to nie zdecydowali aktualizację systemu Joomla do najnowszej wersji 3.4.x

Również klientom mającym strony na Joomli w wersji 2.5.x zalecamy aktualizację do wersji 3.4.x gdyż wersja 2.5.x od 1 stycznia 2015 r. nie jest już rozwijana ani wspierana przez społeczność, a co za tym idzie ewentualne dziury w systemi nawet jeśli zostaną wykryte nie będą łatane.

Wiele osób uważa aktualizacje CMS-ów za wyciąganie pieniędzy od klientów, ale zwróćmy uwagę, że w przypadku zawirusowania strony lub włamania celem wysyłki spamu wyczyszczenie strony i przywrócenie jej do poprawnego działania może być bardziej kosztowne niż aktualizowanie na bieżąco.

Chcesz dowidzieć sie ile kosztowałoby zaktualizowanie Twojej strony? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając adres strony i wersję systemu - prześlemy ci wycenę.

O firmie TOMP

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, podejmujemy się wielu nietypowych projektów i przygotowania indywidualnych rozwiązań, naszym mottem działania jest "POMOŻEMY ZREALIZOWAĆ TWÓJ CEL"

Pomoc zdalna

Kontakt

TOMP Tomasz Jakubowski
Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

biuro@tomp.pl

tel.  +48 502 51 85 84

Wyszukiwarka